NEESTETICKÝ VZHĽAD JE MINULOSŤOU

Prach, smog, dym, lístie, nadmerná vlhkosť, riasy, machy a plesne.
Všetky tieto faktory ovplyvňujú nielen ESTETIKU vašej fasády,
ale aj jej ŽIVOTNOSŤ. Zvýšená vlhkosť je zároveň ideálnym
prostredím pre mikroorganizmy, ktoré spôsobujú alergie a
respiračné ochorenia.

Vašej fasáde vrátime pôvodnu farebnosť a zbavíme ju nečistôt, ktoré zabraňujú jej prirodzenému presušeniu. Udržujte svoju fasádu v dokonalom stave vďaka ekologickému čisteniu fasád, ktoré nebude obťažovať ani vašich susedov.

Aj vaša fasáda môže opäť vyzerať ako NOVÁ.

NEPODCEŇUJTE SVOJE ZDRAVIE

Zbavte sa mikroorganizmov a nečistôt, ktoré ohrozujú vaše zdravie. Vizuálne príťažlivá fasáda vám zároveň ušetrí starosti s ochoreniami dýchacím ciest a alergiami. Stavte na CENOVO DOSTUPNÉ čistenie fasád technológiou, ktorá ušetrí vaše náklady na vodu a vdýchne vašej fasáde nový život bez ohrozenia zdravia vás a vašich blízkych.

Zverte to PROFESIONÁLOM. Bomba fasáda prinavráti vášmu domovu niekdajšiu farebnosť a zbaví ho ŠKODLIVÝCH PLESNÍ a MIKROSKOPICKÝCH ORGANIZMOV.

PREDVEDIEME VÁM TO ZADARMO

Stále váhate? BEZPLATNÚ UKÁŽKU spolu s konzultáciou vám predvedieme priamo u vás doma. Hĺbkové čistenie fasád si poradí aj s tými najväčšími nedokonalosťami. Rozdiel zbadáte už do 15-tich minút.

Znie to dobre, ale… Nemusíte sa báť, vaše balkóny, okná, dvere a chodníky prejdú procesom čistenia fasády bez zmeny. ŽIADNE ZAŠPINENÉ OKOLIE, iba kompletne renovovaná fasáda so zárukou kvality vizuálu a bez zbytočných škodlivín hlboko v póroch fasády.

Výsledok vás príjemne prekvapí. Bomba fasáda vám predvedie účinnosť čistenia priamo U VÁS DOMA a zadarmo.

Pozrite si video, pretože je lepšie raz vidieť ako stokrát čítať

AJ TIETO FASÁDY SME INOVOVALI

FASÁDOU NEKONČÍME

Potrebujete vyčistiť nielen fasádu, ale aj ploty, dlažby, sochy, altánky, terasy, strechy, príjazdové cesty a mnoho iného? Nepotrebujete nikoho ďalšieho, Bomba fasáda vám zabezpečí KOMPLETNÝ SERVIS renovácie okolia vášho domova.

Zažiarte opäť s čistými farbami. Nenamáhajte sa pracným manuálnym čistením. S nami to máte rýchlejšie a bez starostí.

Postaráme sa o to, ABY VÁŠ DOMOV ZAPADOL do pekného prostredia.

Bezplatná ukážka kdekoľvek na Slovensku


Dohodnite si ju už dnes!