3 spôsoby, ako si môžete vyčistiť fasádu. Ktorý je ten pravý?

Máte na fasáde plesne, riasy, machy, či lišajníky? Toto sú spôsoby, ktorými sa ich môžete zbaviť. Ten najefektívnejší je len jeden. Uhádnete, ktorý?

1. Domáce čistenie fasády rodinného domu

Aj vy používate na plesne v domácnosti Savo? Možno sa čiernych škodcov na chvíľu zbavíte, pravdou však je, že po čase sa znova vrátia.

Navyše, domáce prípravky proti plesniam narúšajú štruktúru povrchu, na ktorý ho aplikujete, a obsahujú veľké množstvo chemikálií, ktoré škodia vašej pokožke i dýchacej sústave. Prečo by ste ich teda volili pri niečom takom rozsiahlom, ako je čistenie fasády?

Domáce čistenie fasády rodinného domu nie je šťastným nápadom aj odhliadnuc od vyššie spomenutých argumentov. Vyžaduje si profesionálny prístup a vybavenie, ktoré si síce môžete zabezpečiť, no vždy je lepšie spoľahnúť sa na profesionálov, ktorí majú s čistením fasád domov a prácou vo výškach skúsenosti.

ekologické čistenie fasády domu

Pred a po ekologickom čistení fasády rodinného domu – Bomba Fasáda

2. Vysokotlakové čistenie rodinného domu

Metóda čistenia fasády rodinného domu, s ktorou sa stretávame najčastejšie. Pred pár rokmi bola na Slovensku jedinou možnosťou, a tak jej efektivitu i riziká zakúsila nejedna budova. Keď sa však na čistenie fasád vysokotlakovými čističmi pozrieme bližšie, je zjavné, že zápory vysoko prevyšujú jej klady.

Vysokotlakové čistenie totiž spotrebuje veľké množstvo vody a elektriny priamo od vás. Táto cena sa objaví na vašom výpočte ako skrytý poplatok, s ktorým pri platbe za samotné čistenie fasády vášho domu nepočítate.

Okrem toho – v súlade s ich samotným názvom – odstraňujú čističe špinu z fasády pomocou vysokého tlaku. A ten môže vašu fasádu poškodiť.

Ak sa na nej objavia trhliny a dostane sa do nich voda (čo je pri čistení fasády samozrejmosťou), začne sa v zime rozpínať a v letných mesiacoch poslúži ako domov pre riasy, plesne, machy a lišajníky, ktorých sa chcete v prvom rade zbaviť.

Ani znečistenie nie je niečo, čomu sa pri vysokotlakových čističoch vyhnete. Práve naopak – kým roztok s vodou vaše fasádu umýva, strieka špinu na okná, dvere, balkóny či terasu. Vás tak čaká dodatočné umývanie týchto miest.

V neposlednom rade sa pri vysokotlakovom čistení využívajú chemické roztoky, ktoré po umytí fasády stekajú do okolitej prírody a ničia tak našu planétu.

Aká je teda alternatíva? Naše ekologické čistenie fasády pomocou valčekov a štetcov.

3. Ekologické čistenie od Bomba Fasáda

Metóda čistenia fasády rodinných domov, ktorá sa zrodila na Slovensku. Dali sme zbohom vysokotlakovým čističom a škodlivým chemikáliám.

Do rúk sme uchopili valčeky a štetce, ktoré fasádu nepoškodzujú. Práve naopak – nielenže na ňu nanesú čistiacu emulziu, ale aj sa na ne nalepia zostatkové nečistoty.

Keďže nám osud planéty, no ani vaše zdravie nie je ľahostajný, vytvorili sme špeciálny 100 % rozložiteľný ekologický roztok, ktorý si s nečistotami na fasáde poradí raz-dva. Teda, lepšie povedané, do 15 minút. Skvelé, však?

Okrem ďalších šiestich zložiek obsahuje naša čistiaca emulzia aj soľ, ktorá vašu fasádu zakonzervuje.

Vďaka tejto inovatívnej metóde sa vám na účte neobjavia žiadne skryté poplatky. Cena, na ktorej sa dohodneme, bude konečná. A ak vám ešte nestačí, tak vám prídeme vyčistiť fasádu, kdekoľvek na Slovensku bývate.

Tak čo, ste už rozhodnutí pre ekologické čistenie fasád od nás? Ozvite sa nám na telefónnom čísle 0905 148 393, mailom na info@bombafasada.sk alebo cez kontaktný formulár nižšie.

 

 

 

Dohodnite si s nami BEZPLATNÚ UKÁŽKU.


Vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.