5 dôvodov, prečo je čistenie fasády ideálnym darčekom pre celú rodinu

Každoročná dilema, ktorú rieši nejedna rodina – čo si pod stromček? Máme pre vás riešenie! Čo tak sa zložiť na spoločný dar, ktorý vám poslúži ešte niekoľko rokov? Tu je 5 dôvodov, prečo by ste si pod stromček mali dať čistenie fasády vášho rodinného domu.

 

1. Vaše zdravie

Znečistená fasáda je zvyčajne pokrytá rôznymi organizmami, ktoré na nej prežívajú. Medzi tie najčastejšie patria plesne, machy, riasy a lišajníky.

Všetky milujú vodu a preto sa prirodzene zdržiavajú na fasádach, na ktoré nedopadá dostatok slnečného svetla alebo sú otočené k vodnej ploche či lesu. Tieto organizmy vypúšťajú spóry, ktoré sa dostávajú aj do vnútra domu.

Môžu zapríčiniť rôzne alergie, zápaly a dokonca astmu. Takže než sa to stane, je dobré zakročiť.

2. Vzhľad fasády

Fasáda pokrytá čiernym, zeleným či červeným povlakom oku vôbec neulahodí. Práve naopak – dom pôsobí zanedbane, hoci zvnútra ho môžete mať krištáľovo čistý. Čistením fasády z nej odstránime nanesenú špinu, takže sa obnoví jej pôvodná farba. Navyše ju aj zakonzervujeme, vďaka čomu bude nasledujúce roky odolná voči vlhkosti a znečisteniu.

 

Rodinný dom pred čistením fasády a po čistení fasády

Rodinný dom pred a po ekologickom čistení fasády

3. Málo starostí

S čistením fasády rodinného domu si hlavu lámať nemusíte. Naša patentovaná metóda nevyužíva vysokotlakové čističe, iba valčeky a štetce. Vaše okná, dvere, balkón či terasa ostanú bez stôp čistenia a navyše ochránime aj okolie vášho domu, pretože náš roztok je 100 % ekologicky rozložiteľný.

4. Rýchly výsledok

Efekt našej čistiacej emulzie je viditeľný už do 15 minút. Vďaka efektívnej pracovnej metóde nášho zladeného tímu dokážeme vyčistiť až 1000 m2 za jeden deň. Ak sa chcete o výsledkoch nášho roztoku presvedčiť na vlastné oči, ponúkame vám bezplatnú ukážku. Stačí si ju objednať prostredníctvom formulára nižšie.

5. Dohodnutá suma bez skrytých poplatkov

Čistenie fasády rodinného domu je investícia, ktorá vás nad rámec sumy v zmluve nebude stáť ani cent navyše. Prečo? Pretože na rozdiel od metódy čistenia wapkami nepotrebujeme pri našom spôsobe ani vašu elektrinu, ani vašu vodu. Čistenie fasády sa tak na výpisoch v podobe nepríjemne vysokej sumy nezobrazí

 

Urobte si s rodinou radosť a obdarujte sa spoločným darčekom s dlhodobými výhodami. Ozvite sa nám na t.č. 0905 148 393, e-mail na info@bombafasada.sk alebo vyplňte formulár nižšie.

Dohodnite si s nami BEZPLATNÚ UKÁŽKU.


Vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.