Ako postupovať, ak ste sa rozhodli vyskúšať Bomba fasáda?

Ak je vaša fasáda znečistená a chceli by ste na vlastné oči vidieť, akou metódou jej prinavrátime život, prinášame vám 5 krokov, ktoré vás čakajú na ceste ku krajšej fasáde.

1. Kontaktujte nás

Zavolajte nám na telefónne číslo +421 905 148 393 alebo nám napíšte e-mail na info@bombafasada.sk. Na našej stránke nájdete aj kontaktný formulár, ktorý môžete vyplniť a my sa vám ozveme.

 

ekologické čistenie fasády domu

Pred a po ekologickom čistení fasády rodinného domu

2. Bezplatná ukážka

Počas komunikácie sa s vami dohodneme na bezplatnej ukážke, ktorú vám predvedieme kdekoľvek na Slovensku, a to už do 24 – 48 hodín. Jediné, čo budeme od vás potrebovať, je to, aby ste si našli čas a mohli sa nám venovať.

Počas ukážky natrieme časť fasády našim vlastným roztokom, ktorý je 100% ekologicky odbúrateľný. Počkáme 15 minút, počas ktorých sa výsledok čistenia fasády zviditeľní.

Vidieť je, samozrejme, lepšie ako stokrát počuť, avšak rozumieme, že nie každý je odborníkom vo všetkých oblastiach.

Preto vám ochotne zodpovieme všetky vaše otázky týkajúce sa čistenia fasád. Následne zmeriame povrch fasády, ktorý budeme čistiť, a zašleme vám cenovú ponuku. V nej bude obsiahnutá kompletná cena za prácu bez akýchkoľvek skrytých poplatkov.

 

3. Dohodnutie platobných podmienok

Ak budete s našou cenovou ponukou súhlasiť, vystavíme vám faktúru, v ktorej bude uvedené miesto a čas výkonu práce, veľkosť čistenej plochy v m2 a celková cena.

Doba splatnosti faktúry bude dohodnutá až po ukončení prác. Ako jedna z mála firiem nevyžadujeme od našich zákazníkov platbu vopred, takže máte istotu, že za naše služby zaplatíte až potom, keď budú kompletné.

4. Čistenie fasády

Doba čistenia plochy závisí od jej rozmerov, kvality a dostupnosti terénu. Práve preto sa o nej dohadujeme s každým zákazníkom individuálne.

5. Odovzdanie diela a zaplatenie faktúry

Po vyčistení fasády vám ju oficiálne odovzdáme prostredníctvom odovzdávacieho protokolu a dohodneme sa s vami na dobe splatnosti faktúry.

Nič náročné, čo poviete? Tešíme sa na váš telefonát či správu.

Dohodnite si s nami BEZPLATNÚ UKÁŽKU.


Vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.