Ako prebieha ekologické čistenie fasády?

Pri pojme “čistenie fasády” si väčšina ľudí predstaví pracovníka stojaceho na lešení s vysokotlakovým čističom v ruke, z ktorého strieka veľkolepý prúd vody. V skutočnosti sa však dá čistenie fasády rodinného domu robiť úplne inak. V tichosti, pokoji a bez rizík.

Ako šetrne vyčistiť fasádu rodinného domu? 

Je známe, že vysokotlakové čistenie fasád nie vždy prináša želaný výsledok. Či už je to obrovské množstvo vody, ktoré z fasády stečie na zem, energia, ktorá sa pri platbe objaví ako skrytý poplatok, alebo znečistenie okien, balkónov a dverí, táto metóda umývania fasád so sebou prináša ťarchu, ktorá vás núti pýtať sa: Stojí to za to? A aká je alternatíva?

Ekologické čistenie fasád bez rizika poškodenia 

Vysokotlakové čistenie fasád môže mať aj dlhodobé následky. Medzi tie viditeľné patria štrbiny a praskliny, ktoré sa pod obrovským tlakom vody na fasáde vytvoria.

Vznikajú tak priestory, v ktorých sa usádza voda. Tá sa stáva domovom škodlivých organizmov, ktorých sa má čistenie fasády rodinného domu predovšetkým zbaviť. Naša kontaktná metóda čistenia fasád je ideálnou alternatívou, ktorá eliminuje riziko trhlín na fasáde.

ekologické čistenie fasády

Pred a po ekologickom čistení fasády

V čom spočíva ekologické čistenie fasády rodinného domu? 

Naša metóda čistenia fasád nepotrebuje k dosiahnutiu žiadaného výsledku žiadne chemikálie. Vyvinuli sme 100 % rozložiteľný ekologický roztok, ktorý prirodzenou cestou odstráni organizmy na fasáde a zároveň ju zakonzervuje. Tým eliminuje potrebu použiť penetračný náter a pomáha fasáde dýchať.

Nami patentovaný roztok nanášame valčekmi a štetcami, ktoré dokážu pokryť každý milimeter fasády a tým prinesú želaný výsledok bez nadmernej spotreby vody či energie. Cena za čistenie fasády, v našej firme Bombafasada, je tak dohodnutá vopred a vy sa nemusíte obávať žiadnych skrytých poplatkov.

ekologické čistenie fasád rodinného domu

Ekologické čistenie fasád rodinného domu

Okrem samotného umytia je v cene za čistenie fasády zahrnutá aj príprava miesta, prenájom vysokozdvižných plošín, poistenie zodpovednosti, dopravné náklady a vyhotovenie preberacieho a odovzdávacieho protokolu spolu s fotodokumentáciou.

Ak potrebuje aj váš rodinný dom čistenie fasády, nečakajte a objednajte si bezplatnú ukážku už dnes prostredníctvom formulára nižšie.

Dohodnite si s nami BEZPLATNÚ UKÁŽKU.


Vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.