Ako sa líši čistenie fasády rodinného domu a bytového domu?

blok

Či už bývate v rodinnom dome alebo v bytovke, starostlivosť o vašu fasádu je kľúčová. Prečo? Pretože ňou predchádzate nielen jej kompletnému znečisteniu, ale aj poškodeniu a, v neposlednom rade, aj vašim vlastným zdravotným problémom.

Samozrejme, čistenie fasády oboch typov budov má svoje špecifiká, na ktoré sa teraz pozrieme.

Cena čistenia fasády

Samozrejme, najväčší rozdiel medzi čistením fasády rodinného domu a fasády bytového domu je v sume, ktorú za ňu zaplatíte. U nás sa cena za umývanie fasády odvíja od niekoľkých faktorov. Medzi ne patria:

  • Druh fasádneho náteru
  • Miera znečistenia
  • Veľkosť povrchu čistenej plochy
  • Členitosť terénu a dostupnosť
  • Výška budovy

Z tohto je jasné, že čistenie fasády paneláku je finančne náročnejšie. Na druhej strane, nakoľko v bytovom dome žije viacero majiteľov, suma sa rozpočíta medzi nich. Umytie fasády bytovky sa vám tak môže skutočne vyplatiť.

Čistenie fasády bytoviek a rodinných domov

Rýchlosť čistenia fasády

V Bomba Fasáda nepoužívame lešenia ani lávky. Je to preto, aby sme predišli možnému poškodeniu vašej fasády. Pri čistení fasád panelákov a rodinných domov sa spoliehame na vysokozdvižné plošiny.

Okrem toho sme klasické wapky nahradili valčekmi a štetcami. Vďaka tomu máte istotu, že pri umývaní fasády pokryjeme každý jeden jej milimeter. A nielen to! Nemusíte sa obávať znečistenia okien, dverí, terás či balkónov.

Táto metóda čistenia fasády domov a bytov, ktorú neponúka žiadna iná firma na Slovensku, si vyžaduje o niečo viac času, než pri umývaní fasády vysokotlakovým čističom, no prináša vyššiu kvalitu. Logicky je preto jasné, že čistenie rodinného domu potrvá o niečo kratšie ako čistenie paneláku.

čistenie rodinného a bytového domu

Čistenie fasády bytoviek a rodinných domov

Spôsob financovania

Ak žijete v rodinnom dome, čistenie fasády budete pokrývať z vlastných financií. Na druhej strane, bytovky môžu využiť pomoc v podobe Štátneho fondu rozvoja bývania v zmysle modernizácie bytového domu.

Čo majú čistenie fasády domu a paneláku spoločné?
Aby sme sa nesústredili iba na rozdiely, prinášame vám aj niekoľko podobností. Medzi ne jednoznačne patrí možnosť bezplatnej ukážky kdekoľvek na Slovensku. Počas nej vám predvedieme účinok nášho 100 % ekologického čistiaceho roztoku.

Jeho výsledok je viditeľný už do 15 minút! Navyše si počas ukážky už prehliadneme aj vašu fasádu, aby sme dokázali naceniť jej čistenie.

A, v poslednom rade, na čistenie fasády domu aj bytovky sa vzťahuje záruka až 5 rokov.

Nečakajte a ozvite sa nám cez formulár nižšie, na t.č. 0905 148 393 alebo mailom na info@bombafasada.sk.

 

Dohodnite si s nami BEZPLATNÚ UKÁŽKU.


Vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.