Ako vyčistiť fasádu bez tlakového čistenia?

Čistenie fasád môže mať niekoľko podôb. Niektorí si ho zvolia, až keď je situácia kritická, iní sledujú stav fasády a dbajú o jej starostlivosť. Mnohých však odrádza od jej umývania vysokotlakové čistenie, ktoré je na Slovensku stále rozšírené. Ak patríte medzi nich, ste na správnom mieste. Našli sme alternatívu, ktorá vašu fasádu poteší.

Prečo povedať NIE vysokotlakovému čisteniu fasád? 

Vysokotlakové umývanie fasád je síce relatívne rýchle, no pre samotnú fasádu predstavuje riziko. Voda môže pod tlakom narušiť štruktúru fasády a presiaknuť do nových trhlín. Ak si to nevšimnete, o pár rokov vás môžu čakať praskliny, ktoré bude treba draho opraviť.

Skryté poplatky čistenia fasád 

Okrem rizika poškodenia fasády so sebou vysokotlakové čistenie fasád prináša aj financie nad rámec dohodnutej sumy.  Prečo? Pretože vysokotlakový čistič je potrebné napojiť na elektrinu a čerpať doňho vodu – a oboje poputuje z vašich súkromných zdrojov.

ekologicke čistenie fasád bytovky

Ukážka čistenia fasád – Bomba Fasáda

 

Chemikálie škodiace vám i životnému prostrediu 

Odhliadnuc od prasklín, skrytých poplatkov a aj nečistôt, ktoré po vysokotlakovom umývaní fasád zostanú, sú ďalšou nevýhodou chemikálie.

Prostriedky, ktoré sú zriedené s vodou, stekajú po povrchu fasády do okolitej zeme, čím škodia flóre i faune v okolí. Navyše ich aj vdychujete, čím neprospievate svojmu zdraviu.

Riešenie 2 v 1 

My sme sa rozhodli vyššie spomenuté nevýhody eliminovať. Vysokotlakové čističe sme vymenili za jednoduché valčeky a štetce. Tie nám umožňujú nanášať čistiaci roztok organizovane a na každý milimeter povrchu.

čistenie fasád rodinného domu

Ukážka ekologického čistenia fasád – Bomba fasáda

Upustili sme aj od zaužívaných chemikálií. Vypracovali sme formulu na náš vlastný 100% rozložiteľný ekologický roztok, ktorý spoľahlivo odstráni organizmy žijúce na vašej fasáde a zároveň ju zakonzervuje soľou proti vode.

Férová cena 

Pri našom spôsobe čistenia sa nemusíte báť skrytých poplatkov. Cenu za umývanie fasády vám vypočítame po obhliadke miesta a suma, na ktorej sa dohodneme, bude finálna.

Vyskúšajte účinky ekologického čistenia fasád aj vy. Objednajte si bezplatnú ukážku na Bomba fasáda kdekoľvek na Slovensku prostredníctvom formulára nižšie.

Dohodnite si s nami BEZPLATNÚ UKÁŽKU.


Vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.