Je vaša fasáda pripravená na maľovanie?

fasáda rodinného domu

Farebná životnosť fasády domov býva rôznorodá. Potreba jej obnovy či oživenia býva zvyčajne výsledkom poveternostných podmienok, počasia či znečisteného vzduchu. Najmä domy, ktoré sa nachádzajú v blízkosti priemyselných oblastí, po čase prídu o svoju sviežu farbu a sú pokryté sivou vrstvou prachu a špiny.

Ako sa teda pripraviť na maľovanie fasády? 

Predtým, než sa rozhodnete stiahnuť starú omietku dole, alebo ju iba premaľovať, by ste mali mať na pamäti, že na to, aby vám na ňu nová farba dobre chytila, musí byť čistá. Pod nečistotami sa nemyslia iba prach či špina, ale napríklad aj riasy, machy, lišajníky či plesne, ktoré sa na fasádach vystavených vlhkosti zvyknú objaviť. Pred maľovaním sa týchto nečistôt je potrebné zbaviť. Riešením je čistenie fasády vášho domu.

Ako teda na čistenie fasády domu? 

Veľmi jednoducho. Na čistenie fasády od rias a ďalších organizmov či nečistôt sa špecializujú konkrétne firmy. Tie majú s čistením fasád domov skúsenosti, takže dokážu odhadnúť dĺžku prác, hĺbku a rozľah nečistôt, ako aj vhodný spôsob čistenia.

Ako prebieha čistenie fasády od rias? 

Bomba Fasáda sa ako jediná firma na slovenskom trhu zameriava na čistenie fasád domov prostredníctvom valčekov a štetcov. Toto jedinečné, patentované kontaktné čistenie zaručuje, že vaša fasáda bude umytá bez vysokotlakových čističov, čiže bez rizika, že by sa poškodila.

 

čistenie fasády

Ekologické čistenie fasády rodinného domu

Druhou efektívnou a šetrnou súčasťou kontaktného čistenia je 100 % rozložiteľný ekologický roztok, ktorý obsahuje soľ. Jej kryštály poslúžia ako konzervant voči vode a vlhkosti, takže k maľovaniu fasády nepotrebujete penetračný náter.

Objednajte si bezplatnú ukážku 

Výsledky kontaktného čistenia a ekologického roztoku hovoria samé za seba. Preto vám ponúkame bezplatnú ukážku kdekoľvek na Slovensku. Výsledok demonštrácie čistenia fasády uvidíte už do 15 minút.

Kontaktujte nás na telefónnom čísle 0905 148 393e-mailom na info@bombafasada.sk alebo prostredníctvom kontaktného formulára nižšie.

Dohodnite si s nami BEZPLATNÚ UKÁŽKU.


Vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.