Soľný roztok: Udržujte fasádu suchú bez chemikálií

Viete, čo je najväčším nepriateľom vašej fasády? Vlhkosť. A viete, ako odstrániť jej následky a zaistiť, aby vám nespôsobila škody? To vám prezradíme nižšie. 

Prečo je vlhkosť pre fasádu vašej bytovky nebezpečná? 

Tam, kde je pravidelná vlhkosť, vzniká pleseň. Možno to poznáte zo zákutí kúpeľne alebo pivnice. A to isté platí aj o fasáde. A nezáleží ani na tom, že je vlastne stále vystavená vzduchu. Pretože existuje niekoľko faktorov, ktoré sa o to, že vaša fasáda nedostatočne schne, spoľahlivo postarajú: 

 

  1. Nedostatočné odvetrávanie
  2. Nedostatok slnečného žiarenia
  3. Orientácia fasády na juh
  4. Blízkosť lesa alebo vodnej plochy

 

Môžete sa tak snažiť, ako len chcete, no skôr či neskôr vlhkosť vašu fasádu dostihne. Okrem spomínaných plesní rátajte aj s machom, lišajníkmi či riasami – ich farba bude závisieť od jej typu. Môže byť čierna, zelená alebo červená. 

Ako sa vlhkosti na fasáde zbaviť? 

Ak sa aj teraz chytáte za hlavu a pýtate sa, čo s tým, máme riešenie. Náš 100 % ekologicky rozložiteľný roztok sme vyvinuli tak, aby s nečistotami na fasáde efektívne zatočil, no zároveň, aby ich vzniku rovno predišiel. Ako? 

Súčasťou našej emulzie je aj soľný roztok. Po vyčistení fasády sa z neho voda odparí a ostanú len kryštáliky soli, ktoré fasádu zakonzervujú. 

ekologické čistenie fasády rodinného domu

Zaujala vás možnosť ekologického čistenia fasády?

 

Možno sa teraz pýtate, prečo nepoužiť penetračný roztok. Odpoveď je jednoduchá. Po prvé, obsahuje množstvo chemikálií, ktoré škodia životnému prostrediu. A po druhé, zabraňuje prevetrávaniu, ktorú vaša fasáda potrebuje ako… no, ako soľ. 

Čistenie fasády bytového domu vás vyjde lacnejšie, než ste si mysleli Cena sa totiž rozpočíta medzi všetkých majiteľov bytov, a dokonca môžete využiť aj Štátny fond rozvoja bývania.

Kde však začať? Stačí sa nám ozvať na telefónne číslo 0905 148 393, e-mail info@bombafasada.sk alebo cez kontaktný formulár nižšie.

Dohodneme si s vami bezplatnú ukážku, a je jedno, kde na Slovensku žijete. Počas ukážky si fasádu aj prehliadneme a na základe jej miery znečistenia, veľkosti čistenej plochy a ďalších faktorov vám vystavíme cenovú ponuku.

Znie vám to po chuti? Nečakajte a dajte si vyčistiť fasádu bytového domu už dnes. 

Dohodnite si s nami BEZPLATNÚ UKÁŽKU.


Vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.