Účinné čistenie fasády – chráni a oživí váš domov 

Fasáda vášho domu predstavuje nielen dom ako taký, ale aj vás. Je to prvý dojem, ktorý váš dom vytvára a zároveň vás reprezentuje. Fasáda  zabezpečuje dôležitú ochranu pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Avšak časom môže znečistenie spôsobiť, že vaša fasáda stratí svoj pôvodný lesk a atraktivitu. Preto je nevyhnutné venovať primeranú pozornosť čisteniu fasád, aby sa zabezpečila ich dlhodobá funkčnosť a estetická príťažlivosť. Poďte sa s nami pozrieť, prečo je čistenie fasád rodinných a bytových domov či čistenie fasád bytoviek dôležité a prečo by ste na to nemali zabudnúť.   

 

Význam čistenia fasád  

Čistenie fasád rodinných domov je kľúčovou súčasťou údržby vášho domova. Okrem estetického vzhľadu má čistenie fasád bytových domov aj ďalšie výhody – chráni váš dom pred poškodením. Znečistenie fasády môže poškodiť jej povrch, čo môže viesť k jeho skorému opotrebovaniu. Pravidelné čistenie fasád bytových domov pomáha odstrániť tieto škodlivé látky a chrániť vašu fasádu pred trvalými poškodeniami. 

To ale nie je všetko. Čistá fasáda umožňuje lepšiu tepelnú izoláciu domu, čo vedie k zníženiu nákladov na vykurovanie a chladenie, a to sa oplatí! Investujte do čistej fasády, určite neprerobíte, práve naopak. Atraktívnosť čistej fasády môžete zúročiť pri eventuálnom predaji vašej nehnuteľnosti. Dobrá údržba fasády zvyšuje celkovú hodnotu vášho domu a zlepšuje jeho atraktivitu pre potenciálnych kupcov v prípade predaja. Čistenie fasád nielen rodinných domov, ale aj bytových domov by ste preto mali nechať na odborníkov.  

Šetrné čistenie fasád bytoviek 

Existuje niekoľko spôsobov čistenia fasád rodinných domov alebo bytoviek, z ktorých si môžete vybrať v závislosti od typu povrchu a stupňa znečistenia. My však vašu pozornosť chceme upriamiť na čistenie fasád metódou, ktorá je šetrná k vášmu domu. Bomba Fasáda má totiž patentovanú kontaktnú metódu čistenia fasád rodinných bytových domov, ktorá spoľahlivo odstráni plesne, riasy, machy, mikroorganizmy, prach, smog a iné nečistoty. Roztok, ktorý používame, je 100 % ekologický, takže sa môžete spoľahnúť, že na vaše zdravie nebude mať nepriaznivý účinok. Naše čistenie fasád je síce časovo náročnejšie, je to však preto, že náš roztok nanášame pomocou maliarskych valcov alebo štetcov, a nie vysokotlakovými čističmi. Tým zaručujeme kvalitu vykonanej práce. Predchádzame zároveň aj znečisteniu okolia, nadmernému čerpaniu vody a elektriny, ale aj použitiu penetračného a fasádneho náteru. Navyše, nepoužívame lešenia, iba vysokozdvižné plošiny, takže vašej fasáde nehrozí, že bude poškodená. 

Vďaka nášmu roztoku sa vašej fasáde nielenže predĺži životnosť, ale získa aj pôvodnú farbu a tým sa zvýši aj hodnota vašej nehnuteľnosti. Navyše, ponúkame vám 5-ročnú záruku na naše čistenie fasád. 

Čistenie fasád je kľúčovým aspektom v údržbe vášho domu, ktorý zabezpečuje jeho dlhodobú funkčnosť a atraktivitu. Bez ohľadu na to, či ide o čistenie fasád rodinných domov alebo bytových domov, je dôležité zvoliť správny spôsob čistenia a pravidelne ho vykonávať. Vďaka tomu váš dom zostane krásny a chránený pred vonkajšími vplyvmi ešte mnoho rokov. Buďte preto proaktívni a venujte čisteniu fasád dostatočnú pozornosť, aby váš dom zostal miestom, kde sa radi vrátite. 

 

 

Ak máte ďalšie otázky alebo potrebujete poradiť s čistením fasády vášho domu, neváhajte kontaktovať Bomba Fasádu. Naši odborníci vám radi pomôžu s výberom najlepšieho riešenia pre vaše potreby. 

Dohodnite si s nami BEZPLATNÚ UKÁŽKU.


Vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.