Znečistená fasáda bude pre vás minulosťou

Leto je takmer tu a vy vašu fasádu možno ani nespoznávate. V zime si prešla dažďom, snehom a mrazom, a vlastne už nejaký ten rôčik na nej rastie škaredý povlak, ktorý zakrýva jej pôvodnú farbu. Našli ste sa v tomto príbehu? Tak potom čítajte ďalej. Má totiž šťastný koniec.

Čistenie fasády domu ide ľahko a hladko

S odstraňovaním nahromadených plesní, rias, machov, lišajníkov či prachu sa nemusíte trápiť svojpomocne.

pred a po čistení fasády

Ukážka ekologického čistenia fasád

Práve naopak – odporúčame obrátiť sa na profesionálov, ktorí presne vedia, koľko čistiacej emulzie aplikovať na to, aby fasáda vášho domu vyzerala ako nová. Kým ostatné firmy naďalej používajú chemické látky dostupné v obchodoch, my v Bomba Fasáda sme vyvinuli roztok, za ktorý je nám príroda vďačná.

Jeho 7 zložiek vytvára 100 % rozložiteľnú ekologickú emulziu, ktorá si s nečistotami na fasáde poradí v priebehu 15 minút.

Presne tak! Iba štvrťhodinka stačí na to, aby ste znova uvideli pôvodnú farbu vašej fasády.

 

Jemnosť pred nátlakom

Ekologický roztok nie je to jediné, čím sa od iných firiem na čistenie fasád líšime. Vysokotlakovým čističom sme dali zbohom a do rúk sme uchopili valčeky a štetce.

Prečo? Vysokotlakové čističe môžu silným prúdom vody poškodiť fasádu. Valčeky a štetce, na druhej strane, nanášajú emulziu rovnomerne po celej ploche fasády a navyše zachytávajú aj tie najdrobnejšie čiastočky špiny.

Vďaka tomu vám po vyčistení fasády nenecháme po sebe neporiadok v podobe znečistených okien, dverí či balkónov.

 

Objednanie našich služieb ide ľavou-zadnou

Či nám už napíšete na e-mail info@bombafasada.sk, zavoláte na telefónne číslo 0905 148 393 alebo vyplníte formulár nižšie, môžete sa tešiť na bezplatnú ukážku a férový prístup.

Dohodneme si s vami stretnutie pri vašom dome, obzrieme si fasádu, demonštrujeme účinky čistiaceho roztok a odpovieme na vaše otázky.

Vypracujeme vám cenovú ponuku a ak vám bude cena vyhovovať, ani sa nenazdáte a my k vám dorazíme s vysokozdvižnými vozíkmi, vyzbrojení valčekmi, štetcami a roztokom, a z vašej zanesenej fasádu znovu urobíme rozprávkovú kráľovnú.

 

Dohodnite si s nami BEZPLATNÚ UKÁŽKU.


Vyplňte nezáväzný formulár a my sa vám ozveme.